Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit jelent az ALTRUISTICS...

Mit jelent az ALTRUISTICS szó-kifejezés a számítógépes gyakorlatban ??Most már jó a kérdésem ?? az előbbi is értelmes volt !!

Figyelt kérdés
A számítógépemen akaratlanul a program letöltések között csak úgy megjelent egy altruistics nevü program.Ki akartam törölni,de nem engedi magát !Használt asztali pc-t vettem,de akkor még nem volt a gépen! Nem tudom mi ez,a neten nem igazán találtam rá magyarázatot.Most ez kell a gépemen vagy nem ??Megköszönném a kimerítő válaszokat,mert nem vagyok egy pc. zseni.

#altruistics szó jelentése #internetes programok törlése
2022. máj. 7. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az "altruistic" - mint szó - önzetlenséget jelent:

[link]

ami - bár nemes cselekedet, de - számítógépes szempontból gyanús dolog, sejtésem szerint nem kellene ilyen nevű programnak telepítve lennie.


Meg kéne nézni, hogy:

* fut-e - ehhez nyisd meg a Feladatkezelőt (Ctrl+Shift+Esc billentyű vagy Windows 10 esetén az alsó keresősávba beírod, hogy feladatkezelő és nyomsz egy Enter billentyűt: [link] ), az alsó sávjában kérj több részletet, és keresd meg az altruistics-re utaló folyamatokat: ha megvan, jobb egérgombbal rákattintva ( [link] ) megnyithatod a folyamatot elindító fájl helyét,

* vagy a Windows fájlkezelőjével (jobb felső sarokban a Kereséssel) megkeresheted a telepített program állományát

és ezt a fájlt ellenőrizheted víruskeresővel (vagy feltöltheted a Virustotalra: [link] - ezzel több víruskereső motorral ellenőrizheted egy fájl vírusmentességét)

2022. máj. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,a telepített programok közül a revo uninstallerrel sikerült eltávolítani,azonban az értesitési terület ikonjainál megmaradt !Onnét nem tudom eltávolítani!Tudna valaki onnét is segíteni eltüntetni?Üdv!
2022. máj. 13. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!