Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gazelle Games nevű torrent...

Gazelle Games nevű torrent oldalra hogyan lehetne bejutni?

Figyelt kérdés

Ez a legjobb játékos témájú oldal a világon, de sajnos nagyon nehéz bejutni és a bent maradás is irtó nehéz állítólag, mivel nagyon aktívnak kell lenni az oldalon különben kitesznek indoklás nélkül.. Legalábbis így hallottam.


Van itt esetleg olyan aki volt már tagja az oldalnak és tudna segíteni?



2022. máj. 8. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
A népszerű játékok mindenhol fent vannak, ehhez nem kell privát trackeren tagnak lenned. Hacsak nem olyan speciális oldalról van szó, ahol saját releaserek kizárólag oda gyártanak tartalmat - de még ekkor sem zárható ki hogy egyszerűen ne vinné ki valaki publikusra a tartalmat. Tört szoftver esetén pedig nem leszel védettebb attól, hogy regisztrálós-meghívós oldalról töltesz.
2022. máj. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem igazán szoktam használni, de már több, mint egy éve tagja vagyok, és még nem tettek ki:)

Ha van más oldalra meghívód, próbálkozhatsz meghívó cserélgetős csoportokban/oldalakon vagy esetleg más torrent oldalon belül, ha van olyan fórum témájuk, ahol lehet meghívót cserélni.

2022. máj. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehez bejutni es a bent maradas sem nehez.
2022. máj. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az összes komolyabb trackeren van hivatalos recruitment topicjuk a fórumban.

PTP, BTN, HDBits, RED stb.

Még egy szaros nCore meghívó kérés topicban is simán adnak szerintem.

2022. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vedd meg a játékot joban jársz. g2a, instant-gaming, eneba
2022. júl. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!