Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tölti le a kréta...

Miért nem tölti le a kréta alkalmazást iphone 6, vagyis miért nem is hozza fel az apple store-ban?

Figyelt kérdés

Azt írja az app nem érhető el az ön országában vagy régiójában.

Bemegyem az apple storeba és hiába kérem a kréta tanulói-t nem hozza fel csak a fent írt szöveget.

Magyarország van beírva és csak a tanári krétát hozza fel. A tanulóira, szülőire azt írja nem érhető el az ön országában, régiójában.

Évek óta használom. Mi baja lehet?



2022. máj. 10. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Feltehetőleg az, hogy az iPhone 6 egy régi platform.

[link]

a "KRÉTA Tanulóknak"

[link]

meg új rendszert igényel - az iOS verziója 12.0 vagy annál újabb (a verzió ellenőrzése: [link] )?

2022. máj. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget. Sikerült feltelepítenem a krétát abból amit küldtél!

Nem tudom hol találtad vagy hogy találtad…. ?

Lehet megérett a telefonom egy cserére. KÖSZÖNÖM!

2022. máj. 10. 15:12
 3/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem, és IOS 15.4.1 vagyis nem tudom miért nem hozza fel apple store! Ötlet?
2022. máj. 10. 15:26
 4/5 anonim ***** válasza:

"Nem tudom hol találtad vagy hogy találtad…. ?"

Szimplán beírtam a keresőbe:

[link]

és a 3. találat. ;)

2022. máj. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szuper köszönöm. Jelenleg így működik, de nem értem a kréta beírására miért csak a kréta tanárit látom. A tanulóira szülőire azt írja az én országomban regiómban nem elérhető…. Vicces mert 4 éve használom…. Ma nem működött, töröltem és újratelepíteni csak a linkkel tudtam amit küldtél. Store nem hozza fel. 👍
2022. máj. 10. 22:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!