Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet Gmailben egy...

Hogyan lehet Gmailben egy beérkezett levél mellékletét törlni a levél törlése nélkül?

Figyelt kérdés
A levél szöveges anyaga fontos nekem, nem szeretném törölni, de a hozzá csatolt vagy a levélbe beszúrt kép nem, csak a tárhelyet foglalja. Hogyan tudom a beérkezett levelekből törölni a mellékleteket?

2022. máj. 22. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen alapértelmezett lehetőség a rendszerben*.

Azt meg tudod csinálni (de akkor borulnak a dátumok és feladók), hogy továbbítod magadnak a levelet, de kitörlöd a csatolmányt - ekkor csak a szöveget kapod meg saját magadtól.


Van viszont egy ilyen, de saját felelősségre. Nehogy aztán a levél is törlődjön:

[link]

2022. máj. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Foglalja a 10+ GB tarhelyet...?


Mentsd le a szoveget pl. google keep-be vagy egy google doc-ba, es torold a levelet.

2022. máj. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
#2 amikor száz megás a melléklet, és van 100 ilyen email, akkor igen, tudja foglalni.
2022. máj. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
#3 aki e-mailben tovabbit 100M mellekletet, az mas aljassagra is kepes. Ne a valosagot hajlitgassuk mar, hanem hasznaljuk a dolgokat arra amire valok.
2022. máj. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dongaben ***** válasza:
100%
Az eredetileg beérkezett levélből nem tudod törölni, mert része. Továbbíthatod önmagadnak az email-t, és abból már törölheted a mellékletet. Utána törlöd az eredetit, csak a szöveg marad. (Tárgynak beírhatod az eredeti küldőt, hogy tudd, mi is az.)
2022. máj. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4 és erről a kérdező tehet? Ő csak kapja ezeket.
2022. máj. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kőváry Orsolya ***** válasza:
Töltsd le a Thunderbird programot, add hozzá az e-mail címedet és figyelj, hogy IMAP legyen a kapcsolat, ne POP3. A Thunderbirdben tudsz törölni e-mailből mellékletet, és mivel ez összeszinkrinozálódik a Gmail szerverrel, a levélből is törlődik. Illetve, hogy pontos legyek, benne marad egy melléklet a levélben, de az csak pár kB lesz és azt fogja jelezni, hogy ott volt egy melléklet. Én így szabadítottam fel sok gigányi helyet.
2022. júl. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!