Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok belépni a...

Miért nem tudok belépni a Facebookra és az emailomba sem??

Figyelt kérdés

Kértem a Facebookon új jelszót, amit elküldtek az emailra, de oda sem tudok belépni.

A Facebook azt irta ki hogy belépést észleltek Csehországból.

Ezt már a múlt héten is irta és kérte hogy változtassam meg a jelszót, amit akkor meg is tettem, de most újra ez történt + bónusznak hogy az emailomba sem tudok már belépni igy hiába küldik le oda az új jelszót...

Biztosan feltörtek mindent, vagy virus áldozata lettem.

A Facebokk profilom meg van, mert az ismerősöm mondta hogy nem tünt el, csak nem tudok belépni, mert mintha megváltoztatták volna a jelszavamat...

Kértem telefonos segitséget, amin leküldték az új kódot, de azt irta a belépésnél hogy Messengeren keresztül lépjek be. Hogy lépjek be amikor először a Facera kell belépnem nem?? :P

Már lemondtam mindenről...

Azóta fekszem és gyászolok. :P :XD


2022. máj. 23. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ebben nem tudok segíteni.
2022. máj. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

jelentsd hogy feltortek a facebook fiokodat es hogy nem fersz hozza a regi email fiokodhoz es megadhatsz egy ujjat amin keresztul be tudsz majd lepni, lehet hogy ker egy kepet az igazolovanyodrol, ja es olyan eszkozrol probald amivel regebben bejelentkeztel

https://www.youtube.com/watch?v=plqS0zkP2o8

2022. máj. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2: Hova kell jelenteni és hogyan? Nekik kell küldeni egy új email cimet?
2022. máj. 29. 12:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt már nem tudom van pontosan, keress a neten videókat sok videó van ami segíthet én is azok segítségével oldottam meg,
2022. máj. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt még elfelejtettem írni hogy ahol kéred a jelszó emlékeztetőt ott kiválasztod hogy nem fersz hozzá az email címedhez és megadhatsz egy másikat, ha nem megy keresd a YouTube on hogy how to recover my hacked Facebook account sok pakisztáni tutorial van
2022. máj. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5: Értem, köszi! :)
2022. máj. 29. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!