Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet a Facebook...

Hogyan lehet a Facebook profilom privát?

Figyelt kérdés
Akár hogyan néztem, sehol sem találtam hogy hogyan lehetne a facebook profilom teljesen privát

2022. máj. 27. 06:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Elrejted az ismerőseid listáját csak én láthatóságra azaz lelakatolod, hogy csak te lásd, hogy mennyi az ismerőseid teljes száma és hogy ki, kik az ismerőseid.
2022. máj. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt hol kell?
2022. máj. 27. 11:30
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt sem akarom hogy az adataimat láthassák
2022. máj. 27. 11:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Törlöd a profilt.


Másképp nem lehet, hiába állítod át, előfordul, hogy random megjelenik egy-egy adat nyilvánosan (hosszabb-rövidebb időre) - TAPASZTALAT!

2022. máj. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Beállítások -> Célközönség és láthatóság -> Hogyan kereshetnek meg, és hogyan vehetik fel az emberek a kapcsolatot veled?


Ott mindent betudsz állítani, a Facebook ismerőseid listáját is ott tudod magadnak privátra állítani, hogy ki láthatja az ismerőseid listáját számát, mennyiségét és hogy ki, kik az ismerőseid?

És letudod magadnak lakatolni az ismerőseid listáját, azaz eltudod rejteni az ismerőseidet CSAK ÉN láthatóságra.


Szóval minden adatvédelmedet itt tudod magadnak privátra állítani:

Beállítások -> Célközönség és láthatóság -> Hogyan kereshetnek meg, és hogyan vehetik fel az emberek a kapcsolatot veled?

2022. máj. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ott hol tudom beállítani azt hogy az összes adatom privát legyen?
2022. máj. 27. 14:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogyan kereshetnek meg, és hogyan vehetik fel az emberek a kapcsolatot veled?

Ezt az opciót kell keresned a beállításokban.

De csak így jutsz el ehhez az opcióhoz, hogy:


Beállítások -> Célközönség és láthatóság -> Hogyan kereshetnek meg, és hogyan vehetik fel az emberek a kapcsolatot veled?


És itt tudod az összes adataidat privátra állítani.


Ismerőseid listáját is, hogy ki láthatja? -> Csak én.


Minden adataidat itt tudod magadnak privátra állítani:

"Hogyan kereshetnek meg, és hogyan vehetik fel az emberek a kapcsolatot veled?"

2022. máj. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!