Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-on meg ki lehet...

Youtube-on meg ki lehet kapcsolni ezt az új "most replayed" újítást?

Figyelt kérdés
Ez nekem teljesen új, először twitteren láttam és nem értettem aztán youtubon is feltűnt. Lehet van akinek hasznos de nekem igen zavaró, nem mindig akarom tudni, hogy egyes videóknál melyik rész a legtöbbet megnézett. Nem minden videónál van az az érdekes még. Nem értem ha kitalálnak néha egy újítást akkor miért nem úgy csinálják, hogy lehessen kikapcsolni annak aki nem elégedett vele? Már ha épp nem lehet kikapcsolni persze. Néhány videón ha rámész a kurzorral hogy beletekerj, ott felfog ugrani ilyen hullám sáv vagy mi és az a most replayed dolog. Van akit szintén zavar ez a dolog? Naponta nézem a youtubeot és már most az elején zavaró. Lehet megszokom mint a korábbi újításokat de inkább ne lenne..

2022. máj. 27. 12:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó feature és egyáltalán nem zavaró.
2022. máj. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!