Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Be tudom állitani facebookon...

Be tudom állitani facebookon hogy ha kommentelek egy post alá, akkor azt a hirfolyamra ne tegye ki?

Figyelt kérdés
Ha kommentelek egy nyilvanos oldalra akkor azt ugye barki lathatja, ez nem is zavar, de minek jelenik meg az ismeroseim hirfolyaman hogy en az XY oldalon mit kommenteltem?
2022. máj. 29. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem.



"de minek jelenik meg az ismeroseim hirfolyaman hogy en az XY oldalon mit kommenteltem?"

Talán mert őket is érdekelheti, ami téged...?

2022. máj. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem feltetlenul erdekelheti. Tegyuk fel hogy egy nyilvanos csoportba irok valamit kommentben. Van olyan ismerosom akit abszolut nem erdekel az a tema amirol a csoport szol, megis a hirfolyamban ott van neki hogy en ekkor es ekkor ezt es ezt kommenteltem az adott csoportban.
2022. máj. 29. 17:08
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

"Nem feltetlenul erdekelheti. "


De az is lehet, hogy igen. Nem teljesen mindegy egyébként is? Ha nem mered vállalni nyilvánosan is a marhaságaidat, akkor nem kell kommentelni, ennyire eghyszerű.

2022. máj. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vallalom nyilvanosan, azert irok oda egy nyilvanos csoportban. Azt gondolna az ember hogy az latja akit erdekel is es direkt rakattint az adott postra. Ellenben az osszes ismeros latja es en is latom hogy melyik ismerosom mit kommentel mas csoportokban, oldalakon.
2022. máj. 29. 17:13
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Felháborító feature, tényleg... Pereld őket azonnal!
2022. máj. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezért hívják nyilvánosnak, mert mindenki láthatja. Az ismerőseid azért, mert ők az ismerőseid, és az ismerősök tevékenységét megjeleníti az oldal. Ettől közösségi oldal, hogy a közösség tagjai látják egymás tevékenységeit.

Amelyik ismerősödet nem érdekli hogy mit csinálsz, az leiratkozik az adott oldal vagy csoport értesítéseiről, vagy lenémítja a tevékenységeidet, vagy megszünteti az ismerősi kapcsolatot. Te is ugyanezt teszed. A többieket így kizárásos alapon érdekli a dolog, vagy ignorálják, nem olvassák, így nem kell aggódnod értük.

2022. máj. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!