Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Be lehet állítani youtubon,...

Be lehet állítani youtubon, hogy ha írok videóhoz hozzászólást, akkor az erre bárki által írt válaszában az én youtube fiókom linkje ne szerepeljen? (Ill. egyáltalán az én saját hozzászólásomnál se legyen ott a fiókom linkje?)

Figyelt kérdés
Nyilván a nevem szerepel, de alapbeállításként ha hozzászólok egy videóhoz, ill. nekem uxanitt válaszolnak, a fiókom neve egy linket tartalmaz.

2022. máj. 30. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés: Minek szólsz hozzá egy videóhoz, ha nem akarod, hogy megjelenjen a neved a profilhoz mutató linkkel? :)


Vállald a véleményed ennyi.

2022. máj. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írj más fiókról.
2022. máj. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Shaddark ***** válasza:

Ezért baj hogy megszűnt a kötelező katonai szolgálat.

Felelősség vállalás 0. Ami nem a miatt baj hogy akiknek ír azok mit szólnak hozzá, hanem saját magát teszi lejtmenetbe ezzel.

És csodálkozik majd, ha mindenki ledominálja az életben valós interakciókban. Mert egy önmagát felvállalni képtelen emberke minden kommunikációban alul fog maradni. El fogják nyomni iskolában, munkahelyen, párkapcsolatban. Már ha lesz egyáltalán párkapcsolata. Szomorú.

2022. máj. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!