Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elfelejtettem a google fiokom...

Elfelejtettem a google fiokom jelszavat es amiutan egy uj jelszot beallitottam azota nem birok bejelentkezni mert: (nem fert ki ide ezert a megjegyzeshez irtam) Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
elfelejtettem a Google fiokom jelszavát es ugye kijelentkezik majdnem mindenhonnan amikor új jelszót csinálsz. Nálam be volt kapcsolva a "Kétlépcsős azonosítás" es az alábbit írja ki: A google ertesitest kuldott a kovetkezo ekszkozre: A12. Es ott kene egy igenre rakattintanom hogy megerositsem en akarok belejentkezni de nem küldd semmi értesítést.. Mit tudnék tenni? Probaltam azt hogy email címemre küldjön egy megerősítő kódot de oda se küldenek semmit..

2022. jún. 1. 20:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy push üzenetet fog feldobni az értesítések között, ha be kell lépned pl. Gmail-be, és akkor jelenik meg.
2022. jún. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!