Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Magyarósi Csaba és Horváth...

Magyarósi Csaba és Horváth András nincs jóban egymással?

Figyelt kérdés
Ha nincsenek jóban egymással, mi okból kifolyólag?
2022. jún. 9. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Ki a fenét érdekel?
2022. jún. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

#1

Például a kérdezőt.

2022. jún. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, miből gondolod, hogy nincsenek jóban? Szerintem ismerik egymást és nincsenek nagyon szoros kapcsolatban. Minek legyenek? Versenytársak. Többé-kevésbé hasonló területen működnek, nagyjából ugyanazokra a szponzorokra hajtanak.
2022. júl. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a személyiségük, habitusuk, értékrendjük is teljesen más, megértem, hogyha nem nagyon kíváncsiak egymásra.


Szerintem Csaba műveltebb, kifinomultabb ízlésű, jobban érdeklik a művészetek, társadalmi értékek, nem érzem annyira felületes, öncélúan menőző típusnak.


András nekem egyszerűbbnek, felületesebbnek, nagyzolósabbnak jön át.


Aztán fene tudja, nem lehet a videóik alapján megítélni őket. A privát életükben akár totál másmilyenek is lehetnek.

jan. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Annyira nagyon rosszban nem lehetnek. Nem feltétlenül jelent semmit, de az amerikai újraházasodásukról szóló videóban Handrásnak köszönte meg a korábbi esküvőjükről készült fotókat:

[link]

jan. 7. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!