Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Google chrome internetes...

A Google chrome internetes előzményei maguktól törlődtek? ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Ma nemrégen vettem észre hogy a böngészés előzményeiben a kb 30 ezer előzményből ma meg 231 előzménye marad? ez hogy lehetséges? magától is letörlődött? vagy vírus okozta?

2022. jún. 9. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Állítólag, ahogy olvastam, a Chrome-nak, van egy 18 hónapos ciklusa, és így letörli az előzményeket. Viszont, ha szerencséd van és van olyan, hogy google fiók szinkronizálás, talán, megtalálod ott őket.


Viszont, megvan rá az esély, hogy valami oknál fogva, a chrome kifagyott, és hírtelen állt le, bár ez csak chrome-nál szokott előfordulni, miután feladatkezelőből állítom le egyszerre, elszokott tűnni az összes beállítás, + minden más. Más böngészőre való átváltás segíthet, a jó hír, hogy van chrome kinézet szinte minden chrome alapú böngészőhöz, akár bővítmény vagy téma formájában.


Viszont, a másik lehetőség, ha nem akarsz másik böngészőt:


[link]


Igazából, a fájkezelő felső sávjába %appdata%, majd ott lépj vissza, eggyel, mert a Roaming-ba fog bedobni, mi nekünk az %appdata%\local kell, ott pedig Google\Chrome\User

2022. jún. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lemaradt a vége, mert véletlen rányomtam a küldésre:


--> Google\Chrome\User Data, ezt a mappát mondjuk, 7zip-el ha letömöríted, időnként, akkor ha elvesznek, csak vissza kell másolni ide, kibontott formában.

2022. jún. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!