Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell Ebay-en hirdetni?

Hogyan kell Ebay-en hirdetni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Soha nem hirdettem még külföldi oldalakon, ezért szeretném megkérdezni, hogy ez hogyan is működik. Pl. fel szeretnék rakni egy kazánt, vagy alkatrészt, akkor hogyan fogja megvásárolni pl. egy Német, vagy Angol érdeklődő. Nekem hogyan kell feladnom postán(talán ez menne) de ha utalással akarja kifizetni, akkor hogyan fog utalni egy magyar lakossági bankszámlára? A bank gondolom nem váltja át nekem az eurót, vagy dollárt, esetleg fontot automatikusan. Mi van ha utánvéttel akarja kifizetni? Hogyan kerül hozzám a pénz? Sajnos nem adtam még el Ebay-en semmit, és nem is vettem. Gondoltam regisztrálok. Van olyan aki jártas ebben? Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget!

#Külföldi adok-veszek #Nemzetközi eladás
2022. jún. 9. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz volt megkeresni...

[link]

2022. jún. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem volt nehéz megkeresni, mert erre én is rá találtam. A kérdés leginkább a fizetési rendszerre, a vele járó költségekkel, valamint a jutalékokkal( ha van). Személyen tapasztalatok azoktól akik rendszeresen adnak el termékeket.
2022. jún. 9. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden szükséges infót megtalálsz ott. Jó olvasgatást.
2022. jún. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ebay a paypalt használja, azon keresztül kapod meg a pénzt, nem utalással. Van az ebaynek is egy jutaléka az eladás után, azt a pénzt megkapod a paypal egyenlegedre, onnan elköltheted olyan helyeken ahol elfogadják, vagy kiutaltathatod számlára, amiből a paypal is levesz jutalékot, így jobb elkölteni.
2022. jún. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
4# Nem csak Paypal-al lehet fizetni. Bank kártyával is lehet.
2022. jún. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!