Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem rég a tiktok le törölte a...

Nem rég a tiktok le törölte a tiktok fiókom ismeretlen okokból?

Figyelt kérdés
nem rég a tiktok le törölte, a közel 9 ezer követős fiókom ismeretlen okokból semmi rosszat nem csináltam csupán trash videóját gyártottam

2022. jún. 11. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
igen
2022. jún. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés? Ha sérti a felhasználási feltételeket, akkor letiltanak. Nyilván ez történt, hiszen akkor még mindig használnád.

Ismeretlen okokból? Esetleg nem használtad fel engedély nélkül mások tartalmát, nem készítettél olyan tartalmat ami bármilyen szabályt sértett volna? Soha semmilyen figyelmeztetést nem kaptál a videóiddal kapcsolatban csak úgy szó nélkül letiltottak?

Mert ez a szöveg kicsit arra hasonlít, mikor a gyerek nem tanul és egyest kap, és természetesen a tanár a hibás aki pikkel rá. Véletlenül sem az vállalja a felelősséget, akinek kellene érte.

2022. jún. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsó # nem semmi rosszat nem csináltam össze vesztem egy emberrel és azt mondta hamarosan tiltani fognak és így lett
2022. jún. 11. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!