Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagramon business fiókkal...

Instagramon business fiókkal lehet privát profilként működni?

Figyelt kérdés

Szóval eredetileg az instagram oldalamat business oldallá tettem, hogy a posztjaim alatt tudjam nézni a statisztikákat: hány embert ér el egy bizonyos poszt például.

Viszont mostanában arra gondoltam, hogy amikor nem posztolok, akkor priváttá tenném azt, hogy az emberi kíváncsiságra alapozva követőket vonzhassak be.


Viszont most kiírta, hogy ahhoz, hogy priváttá tegyem, először vissza kell váltsak hagyományos profilra.

A kérdésem igazából arra irányul, hogy az működhet, hogy amikor posztolok, visszaváltok nyilvánosra és business oldallá teszem, aztán amikor szünetfázis van, akkor vissza hagyományos oldalra privátként?

Nagyjából 1-2 hetente szoktam posztolni



2022. jún. 12. 20:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!