Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy olyan internetes TV-s...

Egy olyan internetes TV-s szolgáltatást keresek, aminek a kínálatában szerepelnek a HBO csatornái, és nem kell kábelezni. Van ilyen?

Figyelt kérdés
Olyan kellene, mint az Ittott tv, amit bárhol tudok nézni, telefonon, neten, tv-n. Az jó is lenne a maga 4000 forintjával havonta, de abban nincs HBO, és olyan országban vagyok, ahol a HBO Max most még nem megy. Pont ezért lenne szükségem olyan megoldásra, ami nem igényel szolgáltatózást, meg kábelezést, hanem csak megadom a kártya adataimat, leveszi az összegét a szolgáltatásnak, és megy. Köszönöm előre is a tanácsokat!
2022. jún. 13. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert az HBO Maxon nincs fent amit az HBO csatornákon nézni akarsz?


Szerintem amúgy nincs kábelezés nélküli HBO csatorna előfizu. Még mindig TV-ről is eltűntek évekkel ezelőtt.

2022. jún. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nem érhető el a jelenlegi tartózkodási helyemen (Ideiglenesen Kárpátalján tartózkodom, Ukrajnában rokonok miatt) (Lány vagyok, nem fenyegetnek a hadiveszélyek). És itt sajnos csak a "Sorry, HBO MAX isn’t available in your region yet.

We’re working on bringing HBO Max to even more countries, so keep an eye on our current service" című műsort tudom nézni. Igazán érdekes, és kreatív, meg forradalmi is, de sajnos már láttam. Ezért is szerettem volna nézni egy kis HBO tv csatornát az a pár napig, amíg itt vagyok.

2022. jún. 13. 16:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha van magyar bankkártyád, akkor azzal előfizetsz, használsz egy olyan VPN szolgáltatást, ami "elhiteti" az HBO-val, hogy Magyarországon vagy, akkor simán működik.
2022. jún. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudsz ajánlani valamit? Az ingyenesekről azt hallottam, hogy nem túl jók, a fizetősből meg nem tudom, hogy melyik az olcsó és jó. Pár ezret tudnék rá szánni, hogy 30 napig menjen, úgy sem leszek itt tovább még pár hétnél. Van Magyar bankkártyám, HBO előfizetésem is van, de itt sajna nem megy. A kártyámon is van pénz.
2022. jún. 15. 10:35
 5/5 A kérdező kommentje:
Van Windowsos gépem, és IPhone-om.
2022. jún. 15. 10:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!