Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az iwiw-en kaptam egy gyalázko...

Az iwiw-en kaptam egy gyalázkodó üzenetet. A feladó közben törölte magát, így nem tudom, ki írta. Semmi fenyegetés, csak sértegetés. Ki lehet valahogy deríteni, ki írhatta?

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Az iwiw-nek írhatsz, ha épp "jófej" ember olvassa el, akkor lehet, hogy még meg is válaszolja, ha fenyegettek volna, akkor a rendőrséget is be lehetett volna vonni.

De! Az is lehet, hogy megkapta a meghívót, regisztrált kamu névvel, írt neked egy levelet és törölte is magát.


Ide írhatsz esetleg, megpróbálhatod, bár kétlem, hogy segíteni fognak.

info@iwiw.hu

2010. szept. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Mint ahogy írtam, egyáltalán nem fenyegető hangnemű az üzenet, "csak" sérteget benne, ami ugye nem törvényellenes, de azért jó lett volna tudni, ki írta. Úgy lehetett, ahogy írtad: regisztrált egy kamunéven, megírta az ocsmányságát, majd törölte magát. Régebben még a törölt regisztrációnál is látszott, ki adta neki a meghívót, ma már az sem.

2010. szept. 19. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!