Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért jön be mindig egy...

Miért jön be mindig egy "Hi.ru"-nevű keresőmotor?

Figyelt kérdés
Amikor megnyitom a chrome-ot, először bedob egy "Hi.ru"-nevű keresőmotort. Állandóan kilépek belőle, de már nagyon idegesítő, hogy akárhányszor megnyitom a chrome-ot, mindig ezt hozza be. Azóta csinálja ezt, mióta egy hirdetésblokkoló programot letöltöttem, viszont azóta már letöröltem, de még mindig ezt csinálja. Hogyan lehetne azt elérni, hogy ne hozza be ezt a keresőmotort, hanem a google-t? (Régebben a gép mindig a chromeot hozta be)

2022. júl. 4. 17:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jobb esetben a böngészőbe épült egy kiegészítő, és azt kell eltávolítani. Ha nem, akkor valamilyen adware kártevő, és egy anti-malware (pl. Malwarebytes) keresőt érdemes futtatni (ha nincs vírusirtód/internet security programod, vagy van, de nem észlelte a kártevőt).
2022. júl. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A beállításokban átállítod a keresőmotort google.com-ra
2022. júl. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
chrome://settings/search
2022. júl. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
23%
manapsag is mindenki Kaspersky t hasznal?
2022. júl. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Beszedtél egy vírust. Ismerős a sztori. XD Nekem a Yahoo szokott erőszakoskodni, vagy az ASK.


Csak újratelepítéssel bírtam el vele.

2022. júl. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha át is állítja a keresőt Google-ra, nagy valószínűséggel még ott van a gépen a program/adware ami vissza fogja állítani rövid időn belül.
2022. júl. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ha a böngészőbe épült, azt hol találom, és hogyan tudom kitörölni? A beállításokban azt jelzi, hogy a jelenlegi alapméretezett keresőmotor a chrome, az említett keresőmotort pedig sehol sem találom..
2022. júl. 5. 18:47
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A Chrome nem keresőmotor. Ha azt írja, még nagyobb a baj.
2022. júl. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#7-nek (kérdezőnek):


Én már párszor belefutottam ebbe. Ha lecsekkolod az állapotot, akkor normált látsz, ennek ellenére más nyitólappal kezd. Bármire módosítasz, lexarja.


A böngészőt hiába távolítod el és telepíted újra, a probléma továbbra is fenn fog állni.


Vírus.


Teljes rendszer újra-telepítés.

2022. júl. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja!


És legközelebb ne kíváncsiskodj olyan oldalakon, amik illegális anyagot ígérnek.

2022. júl. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!