Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-on egyik bejelentkezés...

Youtube-on egyik bejelentkezésemmel 1 további kommentjét látom adott felhasználónak, másikkal 3-at kínál fel, ez miért van?

Figyelt kérdés
Én egy lány vagyok, "tetszik" egy youtuber. Szerintem több vasat tart a tűzben, ami nem baj, én nem akarok tőle semmit, vagy nem is tudom..., nem tudom értitek-e. Nem tudom ezt más is szokta-e csinálni, de ezen az adott csatornán kb 20-30 feliratkozó aktív minden közzétett videónál. Általában ha egy adott felhasználó kör alakú avatarjára rányomok, akkor felkínálja 3 további videónál adott hozzászólását. De ha be vagyok jelentkezve a "fő" felhasználónevemmel, akkor az általam "figyelt" másik csajszi felhasználónak csak 1 további kommentjét látom, ha rákattintok az avatarra, de ha átjelentkezek egy másik felhasználónevemmel (ezzel nem vagyok feliratkozva a csatornára), akkor az adott felhasználónak 3 kommentjét látom. A többi (általam nem figyelt, nem fontos) felhasználó avatarjára kattintok a "fő" felhasználónevemmel, akkor látom a további 3 hozzászólását, csak ennél a csajnál nem. Tud olyat csinálni a youtuber, hogy ennek a csajnak a hozzászólásait letiltja, hogy csak én nem lássam? Vagy ennyire nem lehet specifikálni a dolgokat?

2022. júl. 13. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Hat ha itt valaki “letiltott” valamit, az a másik lány lesz, nem a youtuber.

Bizonyos adatvédelmi beállítások, nem tudom most milyen lehetőségek vannak ott.

Aki a videókat készíti, az nem tud olyat csinálni, hogy X feliratkozók a ne lassa Y feliratkozónak a kommentjeit.

2022. júl. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*feliratkozója (Bocsi, nem vettem észre, hogy átjavította a telefon)
2022. júl. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de hogy tiltotta le? azt, hogy én a fő felhasználónevemmel ne lássam, de a másik, ritkán használt felhasználónevemmel meg igen?? akkor ezt én is meg tudnám csinálni a saját nevemnél, de nem találok ilyen lehetőséget.
2022. júl. 13. 12:04
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, azért raktam idézőjelbe, hogy letiltotta.

Valamilyen adatvédelmi beállítás, korlátozás, vagy youtube hiba.


A válaszom arra irányult, hogy ezt az a személy szabályozza, akinek a profiljára kattintasz, és nem a videós, akiről szó van.

2022. júl. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de személy szerint rám szabályozta így? ez nekem elég hihetetlen. főleg, mert korábban láttam mindhárom felkínált hozzászólását a "fő" profilommal, tegnap óta csak egyet, a másik profilommal megnézve meg látom mind a hármat.
2022. júl. 13. 13:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam úgy működik, hogy ha A kommentre rákattolok, más kommenteket dob ki, mint amikor B kommentre kattintok.
2022. júl. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6: ilyen is van. de mindig többet kínál fel, alapesetben, ha van annyi kommentje az adott csatornán, akkor 3 továbbit kínál fel. A fő profilommal, amivel "kutakodni" szeretnék, amivel követem ennek a youtuber srácnak a csatornáját, azzal csak 1 további kommentjét kínálja fel a hölgynek. Ha a másik, nem feliratozós felh.nevemmel olvasom a kommenteket, akkor az adott csajnak mindhárom további kommentjét felkínálja.


Próbálom érzékeltetni: mondjuk Petinek hívják a youtubert. Engem Katának hívnak, van 2 accountom. A Katicával bekövettem Petit, a Katalinnal nem. Van egy Saci nevű követője is Petinek.


Ha a Katica accounttal (ezzel követem Peti oldalát) olvasgatom a kommenteket, akkor Sacinak csak 1 további kommentjét látom. Ha a Katalinnal lépek be (ezzel nem követem Peti oldalát), akkor Saci mindhárom kommentjét látom. Peti engem korlátozott Saci kommentjeinek az olvasásában? Vagy Saci neszelt meg valamit, és Katicát korlátozta?

2022. júl. 13. 14:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Elsőre is értettük a helyzetet, de Peti továbbra sem tudja korlátozni, hogy te Sacinak milyen kommentjeit látod.

Ezt vagy Saci korlátozta(ez a valószínűbb), vagy csak ilyen remekül működik a YouTube (ez kevésbé valószínű).

2022. júl. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké oké. Nem voltam benne biztos hogy érthetően írtam-e le. Köszönöm a választ
2022. júl. 14. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!