Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Amazon prime regisztrációnál...

Amazon prime regisztrációnál probléma, megoldás?! több lenn

Figyelt kérdés

Tehát regisztráltam az amazon prime-ra hogy játékhoz lootokat és egyéb dolgokat szerezzek, viszont problémákba ütköztem. Először ugye a kártya tulajdonságait kell beirnod (név, cvc, szám stb), ezt el is fogadta, és ezután jött a lakcímed stb, itt beírtam mindent, nem adtam meg kamu adatot, tehát telefonszám, név, lakcím, régió stb, leokéztam, jött ilyen lista hogy "select a billing address", innen kiválasztottam a megfelelőt, és innen nem enged tovább, folyamatosan erre az oldalra ugrik vissza. Hibás adat lenne? vagy rossz formátum? nem tudom, csináltam már párat, kis módosításokkal, és egyiket sem fogadta el.

Mi lehet a baj? a kártyám mastercard, tehát el kell hogy fogadja



2022. júl. 14. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem írt hibát az adatbevitelnél, akkor valószínűleg nem ott lesz a gond - ezt jelezni szokták az oldalak. Lehet, hogy a böngésző nem tud valamiért továbblépni (pl. reklámblokkoló, internet security program beállítása miatt nem enged lefuttatni valamilyen parancsot). Próbáld meg másik böngészőből reklámblokkolás nélkül is.
2022. júl. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
na ugy néz ki, már jó, amugy semmi különöset nemcsináltam, megnéztem mert jött egy email amazontól, de abban semmi link vagy egyéb nem volt ami megjavította volna, csak egyszerűen jó lett.
2022. júl. 14. 20:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!