Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Véglegesnek tiltotta facebook...

Véglegesnek tiltotta facebook a hirdetésem mi a teendő?

Figyelt kérdés
Facebookon, Instagramon véglegesen letiltotta a meta a hírdetésem mert nem hajtottam végre a profil hitelesítést. Mi a teendő? Mit lehetne tenn? Üzletem sajnos így nem tudom hirdetni. Pls

2022. júl. 16. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, készíthetsz esetleg új profilt. Sok esély rá nincs hogy feloldja, kb 0.
2022. júl. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor a profilodat is...
2022. júl. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Mondogasd magadnak hogy milyen hülye voltál és legközelebb majd úgy csinálod, hogy ne tiltsák le.
2022. júl. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
semmit
2022. júl. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Új profilt csinálsz. Mást nem tudsz tenni, a Facebooknak nincs supportja.
2022. júl. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

5ös: van supportja, de maximálisan inkompetens..

Illetve félautomata. Sokszor bottal beszélsz, és egy adott ponton becsatlakozik Marika, ha nagyon erősködsz.


De a review-t szerintem tulnyomo tobbsegben robotok csinálják, ezért is néha ésszerűtlenek a letiltások, és ha felülbírálatot kérsz, gyakran az is sikertelen, de legalább sok idő.


Én is hagynám a pi$*ába, uj fiokot regisztralnek.

2022. júl. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy értettem, hogy hivatalosan van support, de effektíve nincs.
2022. júl. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Képzeld, tegnap letiltottak egy fiókot amit kezelek, és eletemben először abban a földöntúli élményben lehetett részem, hogy a review pusztán néhány órát vett igénybe, és a végén kiderült, hogy nem volt jogos a letiltás.


Nem akartam elhinni, és előtte már álltam is neki az új fióknak... :D Kicsit még mindig könnyezek, ha eszembe jut :D


(persze megint más kérdés, hogy egy bocsit nem löknek oda, úgy, hogy másnak károkat okoznak ezzel.. de hát tűrjük ezt is, mint Döbrögit és a sleppjét.)

2022. júl. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!