Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A vodafonos megújuló extra...

A vodafonos megújuló extra 1GB net helyett, hogy tudok 500gb-ost rendelni?

Figyelt kérdés
Mikor feltöltöttem az egyenleget a telefonomon automatikusan az 1Gb-os netet újította meg, így nem lett elég pénz az 500 gb-oshoz. Majd újra raktam rá pénzt, aminek már elégnek kellett volna lennie, de azt az sms-t küldték, hogy technikai okok miatt nem tudják teljesíteni a kérést. Vagy előbb le kell mondani a megújulót,és csak utána lehet? Ha van ilyen kód, valaki meg tudná adni?

2022. júl. 21. 00:43
 1/5 A kérdező kommentje:
A myvodafone applikációban nem engedi, hogy regisztráljak.
2022. júl. 21. 00:53
 2/5 anonim válasza:

A Vodafone hozza a formáját.

Tavaly nyáron is, amit az ügyfeleivel vèghez vitt, kritikán aluli, finoman szólva.


Biztosan a szokàsos rendszerhiba van, ami állandó a cégnél.

Az ember a s*ggét veri a földhöz örömében, ha bármi is működik a Vodafonnál.


Én idén februárban elhordoztam tőlük a telefonszámom, nekem nincs szükségem 2022-ben az ilyen kínlódás-nyűglődés, idegeskedésre.


Neked is ezt javaslom, mert egyszerűen a Vodafone úgy mint márka, egy kalap sz@r, úgy mint szolgáltató egy kalap sz@r, az ügyfélszolgálat egy kalap sz@r.

És ezt a cég csakis saját magának köszönheti!

2022. júl. 21. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most olyan helyen lakok ahol mobilnetet kell használnom rendes net helyett. Hagyd ott, azt a halom szar céget, én anno 1 héten át nem kaptam meg a SIM kártyát miközben az oldaluk szerint már rég ott volt az üzletükben, full mást adott nekem elő az ott dolgozó nő és az ügyfélszolgálat is.


Elegem lett, bementem Telekomhoz, egyből kaptam SIMet, mindenki boldog a Vodafone meg csődbe mehet felőlem.

2022. júl. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy éve vagyok vodás, egyszer nem tudtam úgy bejelentkezni a webes felületre hogy nem dobott volna hibaüzenet, számla megnézése kifizesse egy rémálom, volt hogy 4x fizettem be a számlát mert a hibaüzenet miatt azt hittem hogy nem vette a befizetést...
2022. júl. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Van egy hiba ami az 500 giga megrendelésnél fordul elő. Hívd fel a 1270-et és megcsinálják neked. Este vagy hétvégén keveset kell várni.
2022. aug. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!