Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon miért nem tudom...

Facebookon miért nem tudom megosztani, hogy felvettek egy egyetemre?

Figyelt kérdés
Ismerőseimnek feldobja, hogy megosztja e meg mindenkinek de én nem tudom posztként kitenni, hogy tanulmányait elkezdte itt.

2022. júl. 22. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

mert nem infóra vettek fel :D

hova vettek fel? kíváncsi lettem

2022. júl. 23. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Nekem is azt írja ki hogy hiba amikor a megosztásra nyomok…

Ha sikerült varom a választ én is:)

2022. júl. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1. Köszi az értelmes kommented, remélem kielégültél és boldogabb napod lett tőle.
2022. júl. 23. 12:54
 4/6 anonim válasza:
70%
1-es vagyok! Már megbántam a rossz kommentem😔
2022. júl. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem sem engedte "life event"-ként kirakni, viszont könnyen orvosolni tudtam a problémát. Rámész a profilodra, ott az adatlapodnál rámész arra, hogy "Edit details", és az "Education" szekcióban beírod college-hoz azt az egyetemet, ahová felvettek. Miután elmentetted a változtatásokat, life event-ként is meg fog jelenni. Remélem, tudtam segíteni. :)


19/L

2022. júl. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megoldottam. Telefonon a facebook appon nem működik, de a böngészőben már feldobta aegosztást.
2022. júl. 24. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!