Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagramon ezt hogy lehet...

Instagramon ezt hogy lehet beállítani?

Figyelt kérdés
Láttam egy képet, ahol két fiók volt megadva. Úgy értem, hogy nem a szokásos pl. kiscica felhasználó feltett egy képet és csak az ő profilja van ott, hanem mellette még egy fiók. És azt írja, hogy kiscica és méhecske. (most ezeket a neveket találtam ki xd) Ez mit jelent? Mert nem simán megjelölte.

2022. júl. 24. 19:21
 1/3 A kérdező kommentje:

Szerintem ez újítás, de külön nem találtam meg, valami olyasmit találtam, hogy "társszerző". Azt bogoztam ki belőle, hogy ekkor akit bejelölsz társnak, az meg tudja osztani az adott bejegyzést a saját profilján, csak ott lesz, hogy ki az eredeti szerző. Ez lenne az?


Ha igen, akkor honnan lehet tudni, hogy ki tette ki elsőnek? Akinek a neve először megjelenik? (Mert másik képnél nem láttam olyat, hogy eredeti szerző...)

2022. júl. 24. 19:34
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogy ki az eredeti szerző az nincs feltüntetve, viszont mindig annak a neve van elől. Bár szerintem ez full mindegy, hogy ki úgymond az eredeti szerző mert nyilván ezt azok használják akik közös képeket akarnak kitenni és így sokkal praktikusabb. Viszont csak akkor működik ha mind a kettő félnek nyilvános a profilja. Amikor rakod ki a posztot az emberek megjelölésénél ott van a sima ember megjelölés a képen illetve mellette ez a társszerző felkérése. Oda kell beírni a másik nevet. Jönni fog a másiknak egy értesítés hogy xy társszerzőnek kért fel a képnél. El kell fogadni és akkor fűzi össze a kettőt és jelenik meg nálad is.
2022. júl. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az érdemi választ! :)
2022. júl. 25. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!