Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmail-ből szoktad törölni az...

Gmail-ből szoktad törölni az elküldött email-eket?

Figyelt kérdés
A beérkező mappát rendszeresen takarítom, de az elküldöttek között bevallom nem csináltam rendet.

2022. júl. 27. 14:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem, minek?
2022. júl. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Szirty ***** válasza:
21%

Igen.

Minek tartogassam idegen szerveren?

2022. júl. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Szirty ***** válasza:
Nem ezt a választ vártad?
2022. júl. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Milyen választ?

Most nézek rá először mióta kiírtam a kérdést.

2022. júl. 27. 18:47
 5/12 Szirty ***** válasza:
Nem neked szólt a kérdés :)
2022. júl. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Inkább ilyen kérdésre nem számítottam: "Minek tartogassam idegen szerveren?". Vagy ezt nem te írtad?
2022. júl. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Szirty ***** válasza:

Én írtam.

Én kerülöm hogy személyes vagy (számomra) fontos adatot (tipikusan ilyen a felhőszolgáltatás) olyan ismeretlen helyen tároljak amit számomra ismeretlen emberek kezelnek ismeretlen helyen, hiszen mi baj lehetne? :)

Nem tudom ebben mi a meglepő.

Természetesen mindenki úgy csinálja ahogy akarja. Csak megjegyeztem...

Nem azért jegyeztem meg hogy "belájkoljanak" hanem mert az a határozott véleményem. Elfogadom ha nem tetszik.

2022. júl. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Komolyan azt hiszed ha onnan manuálisan törlöd akkor végleg eltűnik az éterben? :D Ennyire nem lehetsz naív.
2022. júl. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Szirty ***** válasza:
28%

Nem.

Amit hiszek az, hogy ha nem törlöm akkor nem tűnik el az éterben.

Nagyon remélem hogy érthető a nüansznyi különbség és nem kell külön magyarázni...

2022. júl. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#2


Akkor minek használod a Gmailt? A Google híres a személyes adatokkal való visszaéléseiről. Dollármilliós biznisz ez.


Vannak kisebb e-mail szolgáltatók, akik bizonyos fokig garantálják az adataid védelmét, pl. protonmail, tutanota, mailfence, stb.


Nyilván szükség esetén a hatóságoknak ők is kiadják az adataidat, de az már más tészta.

2022. aug. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!