Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek a digiprime.hu...

Szerintetek a digiprime.hu megbízható oldal?

Figyelt kérdés

sziasztok szeretnék venni egy laptopot de egy kicsit fura hogy az emagon egy százassal drágább

a laptop digiprimeon: [link]


emagon: [link]



2022. júl. 27. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, megbízható. Saját magamnak 2 laptopot vettem onnan (az elsőt talán 2017 körül, a jelenlegi meg pont egy Legion 5, csak más konfiggal), meg ismerősi körben is összesen 5 laptopot tudok még mondani, ami onnan van. Ennek az az oka, hogy tényleg ott a legolcsóbb minden.

Garanciaigénnyel még sosem éltem, mert egyikkel sem volt baj, szóval ilyen tapasztalatom nincs.


Azzal lehet "trükközni" ezeknél a laptopoknál, hogy az eladó bővítgeti. Kicseréli az alapmodell HDD-jét valamilyen SSD-re, rak bele plusz valamilyen RAM-ot. És akkor kihozhat papíron egy olyan konfigot, egy gyengébb gyári verzióból, mint az erősebb gyári, csak mondjuk olcsóbb SSD-van benne, a vásárló meg nem néz semmi mást, csak hogy SSD legyen, meg a méretét. Ugyanez a RAM-nál, ott se nézi az órajelet, csak a méretet.


Egyébként ez ennyiért elég jó vételnek tűnik. Én mindig azt csináltam laptop vásárlásnál, hogy megrendeltem személyes átvétellel az üzletben, kézpénzes helyben fizetéssel. Aztán amikor mentem átvenni, akkor még helyben a BIOS-ban végignézegettem a dolgokat, hogy stimmelnek-e.

2022. júl. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. júl. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2022. júl. 28. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!