Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltudom függeszteni a Faceboo...

Feltudom függeszteni a Facebookom csak 1-2 napra?

Figyelt kérdés
Kicsit elegem lett ez emberekből, és csak el szeretnék tűnni minden honnan 1-2 napra. Láttam, hogy van ilyen lehetőség de utána könnyen vissza is lehet csinálni?

2022. júl. 30. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha láttad, hogy van ilyen lehetőség, miért nem olvastad tovább a súgót?

[link]


"Ha újra használni szeretnéd a Facebookot, bármikor újraaktiválhatod a fiókodat úgy, hogy bejelentkezel a Facebookra "

2022. júl. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, csak nem vagyok olyan állapotban. Viszont akkor másik kérdés, ha régi email címen van regisztrálva ami megszűnt már, az ilyenkor is működik ha csak be lépek majd? (Márint a felfüggesztés után is, mert most nyilván nincs vele baja.)Végülis csak a felhasználóhoz kell majd azt az emailt írni.
2022. júl. 30. 13:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A belépés nem ellenőriz semmit, csak hogy a profilhoz tartozó adatokat adtad-e meg - ha egyezik, beenged. Viszont addig kellene megváltoztatnod a belépési e-mailt vagy hozzáadni egy másodlagos fiókot, amíg hozzáférsz a profilhoz és be tudsz lépni. Bármikor előfordulhat hogy valamiért kizár a rendszer, és akkor esélyed sem lesz visszajutni, ha csak a nem létező e-mail van megadva.
2022. júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez is teljesen jogos. Amíg ez nem merült fel eszembe sem jutott, hogy le járt az az emailem. Köszönöm szépen!
2022. júl. 30. 13:41
 5/5 anonim ***** válasza:
1 napért szerintem nincs értelme felfüggeszteni, egyszerűbb nem belépni :)
2022. aug. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!