Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha jelentesz egy Facebook...

Ha jelentesz egy Facebook fotót azt megtudja az aki feltöltötte?

Figyelt kérdés
Hiába mondtam az exemnek hogy szedje le rólam az összes fotót, nem tette meg. Nekem nincsen Facebookom, az öcsém mutatta. Mondta hogy jelenti a fotókat és akkor törli a Facebook. Az exem megtudja ezt vagy csak egyszerűen törlik? Nem szeretném az öcsémet belekeverni azzal hogy megtudja hogy ő volt.

2022. aug. 3. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom, a törlés tényéről kap értesítést. Azt, hogy ki jelentette, arról nem.
2022. aug. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Már a gestapo v stázi v ávh idején sem mondták meg a feljelentő nevét..
2022. aug. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2022. aug. 3. 12:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csak a törlésről kap értesítést, hanem arról is, hogy ki és milyen jogcímen kérte a törlést. A Facebook nem az ÁVH vagy a Gestapo, ahol névtelen besúgók füleseivel is ellehetett emberek életét kaszálni, hanem a polgárjogi bíróság eljárását egyszerűsíti, hogy ne kelljen minden poszt miatt bíróságra rohangálni. Közölnöd kell, hogy te ki vagy és mi a törlés jogalapja, amit a másik fél akár vitathat is - és ha van a tiédnél erősebb jogalapot tud felmutatni, akkor akár bíróságra is mehet az ügy miatt, hiszen ilyen lépések akár komoly üzleti károkozásra és visszaélésre is használhatók lennének, ha nem lennének korlátai, hogy kinek mit lehet.


Elég vacak lehet a kapcsolatotok, ha egy ilyen kérdést nem tudtok házon belül rendezni…

2022. aug. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!