Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » EBay.com oldalon hogyan tudom...

EBay.com oldalon hogyan tudom USA-t kizárni?

Figyelt kérdés

Eladóként kérdezem.


A termék adatlapján a szállításnál nem jelöltem be USA-t, csak az EU-t és Angliát. Ennek ellenére ma kaptam egy üzenetet, hogy USA-ból valaki megvette hirdetett terméket, ráadásul nem az international shippingben megadott postaköltséget vonta le ($25), hanem a domesticnél megadott $13-t! Természetesen cancellöltem, mert levonásokkal meg mindennel együtt minuszba jövök ki belőle.


Mit csináltam rosszul? Miért tudtak USA-ból rendelni? És miért a domestic-nél megadott postaköltséget vonta le?



2022. aug. 3. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Mert bénán állítottad be a shipping opciót.
2022. aug. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az alábbi van beállítva:


[link]


Mit kellene máshogyan beállítani? Az én értelmezésemben ez a beállítás nem szabadna, hogy engedje az USA-beli rendeléseket.

2022. aug. 3. 23:25
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja igen, annyi, hogy a domesticet átállítottam $25-re, mielőtt megjegyeznétek, nehogy megint azt vonja le a külföldieknek...
2022. aug. 3. 23:26
 4/7 anonim ***** válasza:
31%

[link]

[link]


ezeket használd...

2022. aug. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az ebay.co.uk feladott hirdetést látják EU-ból is? ebay.de kiesik, mert nem tudok németül sajnos.
2022. aug. 4. 00:20
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
nem.
2022. aug. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hintalow ***** válasza:
40%

Mivel a .com végződésű az Észak amerikai, ezért azon nem fogsz tudni az USA kizárásával listázni.

Valamelyik másik országbeli lesz a megoldás valóban.

2022. aug. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!