Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagram oldal fellendítése?

Instagram oldal fellendítése?

Figyelt kérdés

Van egy 7000+ követővel rendelkező Instagram oldalam amit sajnos eléggé elhanyagoltam az utóbbi időben. Korábban 1000 + lájkok illetve story megtekintések jöttek amik mára már teljesen a felére csökkentek. Időhiány miatt nem tudtam eleget foglalkozni vele viszont szeretném újra felépíteni mivel rengeteg megkeresést is kaptam már a vége felé, termékek népszerűsítése érdekében. Nem ebből szeretnék megélni, viszont úgy gondolom hogyha már ezt felépítettem nem kellene veszni hagyni. És azt a kevés lehetőséget amit ez ad számomra maximálisan kihasználni.

Hogyan, mivel tudnám újra felkapottá tenni az oldalam?



2022. aug. 4. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Értelmes tartalommal...
2022. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha lány vagy, akkor dudákat ki.
2022. aug. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok igen, viszont ez nem a privát oldalam. Nem ilyen tartalmakkal futtattam fel és később sem szeretném.
2022. aug. 4. 20:37
 4/5 A kérdező kommentje:
De sajnos tudom, hogy manapság szinte csak azzal lehet érvényesülni.
2022. aug. 4. 20:38
 5/5 anonim ***** válasza:

"Hogyan, mivel tudnám újra felkapottá tenni az oldalam?"


Úgy, azzal, amivel eddig felfuttattad.


"sajnos eléggé elhanyagoltam az utóbbi időben"


Ne hanyagold el, hanem posztolj újra rendszeresen, gyakran, az eddigihez hasonló színvonalon.


Ha nem saját/személyes oldal, akkor miket posztoltál eddig? Megmutatod az oldalt, hátha én is lájkolom....

2022. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!