Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tünt el 3 hónapnyi...

Hogyan tünt el 3 hónapnyi messenger beszélgetés?

Figyelt kérdés
Most vettem észre, hogy valakivel eltünt kb 3 hónapnyi beszélgetés. Én biztosan nem töröltem ki, neki viszont meg volt az oka rá. Meg lehet ezt csinálni nyom nélkül, anélkül, hogy megjelenjen az “x visszavonta az üzenetet”? Nem csak az tünt el amit õ küldött, hanem az is amit én.
2022. aug. 13. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Korábban is előfordult már hasonló.

Nem tudom, hogy mi miatt van, viszont nem fogod tudni helyrehozni.

2022. aug. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem is akarom, a kérdés az, hogy meg tudta-e ezt csinálni a másik, anélkûl hogy nyoma maradna?
2022. aug. 13. 19:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem...
2022. aug. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Üzenetet nem lehet törölni. Visszavonni lehet az üzenet küldése után x percig. Ha visszavonják, megjelenik, hogy vissza lett vonva.
2022. aug. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most jöttem rá, hogy ki lehet törölni a visszavont üzenet jelzést is. Azt viszont, hogy hogy törölte ki az én üzeneteim is, nem tudom kitalálni
2022. aug. 13. 20:33
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ember, fogd már fel, hogy bug a rendszerben, nem törölgetett senki semmit...
2022. aug. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!