Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ponter.hu kamu oldal?

Ponter.hu kamu oldal?

Figyelt kérdés
Ha van itt olyan, aki már kapott bármit a pontjaiért erről az oldalról az írjon légyszi. Vagy akinek megvolt az adott pontszám és nem kapta meg az ajándékot. Aki csak azt tudja mondani, hogy az összes ilyen kamu, az nem érdekel. Fontos lenne, köszönöm mindenkinek előre is.
2010. szept. 23. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kamu-e vagy nem azt nem tudom, de általában úgy szokott lenni hogy évekig kell balfa*szkodnod hogy valami értékesebb cucchoz juss.(már ha feltételezzük h az oldal nem kamu) A másik lehetőség meg h gyorsan gyűlik a pont, de az emberek rengetegen vannak és minden nyálcsorgató nyomul fel a virtuális shopba mikor megnyitják, aztán kb 10percig úgy laggol az oldal hogy be se jutsz, és mire beenged már franc sincs....
2010. szept. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát, itt tulajdonképpen nincs ilyen, mert ha megvan a pontod tuti megkapod a cuccot (nem viszik el előled), és viszonylag elég rövid idő alatt hozzájuthatsz sokmindenhez, ami a többi ilyen oldalon sokkal tovább tart. Az egyetlen hátrány, hogy határidős, tehát egy megadott időre kell összegyüjtened a pontot, hogy megkapd az ajándékot. Viszont ha mindennap játszok akkor ezt nem nehéz teljesíteni. Csak nem akarom feleslegesen csinálni, mert lehet hogy kamu.
2010. szept. 23. 21:56
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

mi az, hogy határidős??? Én sehol nem találtam ilyet az oldalon...

Hol van erről szó?

2010. szept. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha belépesz a Katalógus menübe, minden terméknél ott van, hogy hány napod van megszerezni a pontokot. Pl az első egy esernyő, és 4 nap alatt össze kell gyűjtened érte a pontot. Ha pedig kiválasztasz valamit, akkor a Játéktér/Pontok menüben kiírja mennyi pontod van, és még mennyit kell gyűjtened, és azt is, hogy erre MeddiG van lehetőséged.
2010. szept. 24. 12:27
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Köszönöm a választ!:)
2010. szept. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Igen, az.

7 hónapja várom az ajándékom!

Mellesleg azóta csalás miatt nyomoznak a cég miatt. A tulajnak meg kettő másik ilyen cége is van, szintén átverős-kamus.

2011. ápr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen másik 2 cégről van szó?? Mert nemrég eltűnt a blablu.hu oldal, az is ilyen pontgyűjtős oldal volt.
2011. ápr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen már én is rájöttem, hogy kamu sajnos:(
2011. ápr. 18. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!