Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagram miért nem korlátozz...

Instagram miért nem korlátozz állandóan?

Figyelt kérdés

60 követőmmel és 80 követéssel nagyon közösségellenes lehetek ha bekövetek valakit.

Ha követni akarok akkor kidob egy üzenetet hogy a közösség védelmében korlátozza a likeokat és követéseket.

Most augusztus 17-ig le volt tiltva ez nekem...

Valamint sokszor kidob az instabol, hogy felfüggesztettek, és újra megkell adni az emailemet telefonszámom. Nincs összekötve az insta a face-cel.



2022. aug. 18. 02:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Az szokott számítani, hogy egy adott időintervallumon belül mennyi tevékenységet végzel el. Nem érdekli a rendszert a statisztikád, azt figyelik hogy (például, nem nyilvánosak ezek a számok) 5 percen belül 50 kedvelést vagy 30 követési kérelmet küldesz ki, az már nem az átlagos és normális aktivitásra utal, hanem hogy spambot vagy, és ezért felfüggesztik egy időre a fiókodat.
2022. aug. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rendben. Az a helyzet hogy aug 14-én jött a tiltás, hogy 17-ig, ezt ki is írta rendszer, most a szokásost írja ki, de nem tudom hova tenni. Bár érdekes like az megy már de a követés nem.

Válaszodat köszönöm.

2022. aug. 18. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!