Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Telekomnál mennyivel magasab...

A Telekomnál mennyivel magasabb a Ping, Mint a vodafonnál?

Figyelt kérdés
Szolgáltató váltás előtt állok és eddig úgy terveztem hogy a Vodafone-t fogom választani de mivel állami kézbe kerül ezért egyre jobban ódzkodom tőle azt hallottam hogy a Telekomnál magasabb a válasz idő és azt nem tudom pontosan mennyivel. Játékokra szeretném mint például a cs:go vagy a valorant. Illetve az hogy a Telekom kisvárosokban Mennyire megbízható, stabil internetet produkál.

2022. aug. 22. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem MOBIL nettel van 15-20 körüli PING-em, zárt térben. (Esztergom belváros, Telekom)


Vezetékest nem tudom kipróbálni.

2022. aug. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én az EU-ba 16-os pinggel vagyok, USA-ba 25-30, Ausztráliába 120. Koax kábeles technológia, optikain valószínűleg jobb lesz. Telekom 4G mobilnet 30, egykoron 3G-n 70-100, 2G-n 700.
2022. aug. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szirty ***** válasza:

A ping?

Hova? Egy kazahsztáni web szerverre vagy a szolgáltató bázis állomására?

2022. aug. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a telekomnál otikán gigabites netnél a minimum 3 a maximum, ami ritka az 15 körül szokott lenni. A legtöbbször 10ms alatt szokott lenni.
2022. aug. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!