Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Inda/vipmail levelezőmbe való...

Inda/vipmail levelezőmbe való belépéskor az 1. mezőben: indapass email cím van írva. Csak azt kell ide beírni, ami az email címben a kukac előtt van, vagy pedig az egész email címet?

Figyelt kérdés

Vagyis, csak a nick nevet, vagy az egész email címet?

Újra lett telepítve a windows az asztali gépen is és a laptopon is.

Mivel korábban mentve volt mindegyik gépen a belépés, már nem emlékeztem, hogy pontosan mi is a jelszavam..és a felhaszn nevem (se). Sokszor próbálkoztam. Mivel az okostel.on be tudtam lépni (azon is mentve volt)...megváltoztattam a belépést, hogy lépni tudjak. Ezzel az új adatpárral se engedett be az asztali gép. A laptopon is próbáltam, az se léptetett be. Ezután a laptopba csak a nick nevet és a jelszót írtam be, így beengedett. Visszajöttem az asztali géphez, itt is csak a nick és jelszó....de továbbra se enged be. Mi lehet ez a 'dili'?


2022. aug. 23. 10:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Az : "" indapass email cím "" számomra azt jelenti, hogy: email cím. De, ha mégsem az...akkor miért van odaírva, hogy email cím....miért nem csak annyi, hogy: indapass? Az indapass nem azt jelenti, hogy felhasználónév?...Mert, ha nem, akkor az asztali gép miért engedett be a felhasználónév (vagyis a kukac előtti rész plusz a jelszó beírásával?
2022. aug. 23. 10:24
 2/7 A kérdező kommentje:
A fordítóba beírtam hogy indapass..de nem fordította le...
2022. aug. 23. 10:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jajj istenem, amíg a kérdést kiírtad, hatszor kipróbálhattad volna.

Beírod az e-mailet és a jelszót, ha nem jó, akkor az e-mail cím kukac előtti részét és a jelszót. Valamelyik csak jó lesz.

2022. aug. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Merthogy szerinted nem próbáltam ki hússzor....(?)

Azt szerettem volna megtudni, hogy mi (lehet) a tuti...merthogy semmi se jó 'neki'

2022. aug. 23. 12:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a teljes e-mail címet és a jelszót írod be, annak működnie kell.
2022. aug. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! - ezek szerint (Szerinted) ez a tuti. Köszönöm, ez már lehet(ne) kiindulási pont. Sajnos, nálam ez nem / (se) működik. A laptopon csak a kukac előtti rész beírásával lett(em) sikeres....persze, előtte 83-szo azt a verzió se volt nyerő...aztá(n) egyszer csak megszánt....A 'nagygép' még szívat.
2022. aug. 23. 18:58
 7/7 A kérdező kommentje:
Az asztali gép nem fogadja el egyiket sem...a laptop is azt fogadta el, amikor csak a kukac előtti részt írtam be az első sorba....pedig (szerintem is) oda az egész email cím beírása kellene....
2022. aug. 23. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!