Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honlap átirányítás egyszerűen?...

Honlap átirányítás egyszerűen? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Régen láttam egy videóban olyat, hogy tök egyszerű módon megcsinálta valaki azt, hogy pl beírta hogy myvip.com és a google.hu jött elő, automatikusan átirányult az oldal. Hogy tudnám ezt megcsinálni? Mozzilla és Opera böngészőkben?
2010. szept. 24. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt másold bele egy notepadba és nevezd el a fájlt index.html

néven:



<html><head>

<meta http-equiv="refresh" content="0;url= [link]

</head><body></body></html>

2010. szept. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Oszt akkor ha ráklikkolsz az "index.html" -edre akkor bejön a google.hu (no meg oda más webcímet is írhatsz).
2010. szept. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És ha ezt az index.html-t felmásolod egy tárhelyre, majd beírod böngészőbe a tárhelyed nevét, akkor ott is ugyanúgy átugrasztja azt a guoogle.hu-ra
2010. szept. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most én vagyok a helikopter, vagy mindenki hülye?

Az előző egy sima átirányítást írt, de ettől még a dns szerverek bejegyzéseit nem a böngésző határozza meg. Ha a myvip.com-ot írod be, akkor nem a böngésző dönti el, hogy milyen ip-címre csatlakozik, hanem először a géped a dns szerverek segítségével kideríti az ip címet (névfeloldás), majd ha a címen webszervert talál, a 80-as alapértelmezett porton csatlakozik hozzá.

Ergo: nehezen hiszem, hogy a beírt myvip.com-ra a google jön be lokális állítgatásokkal.

2010. szept. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
pedig tényleg volt ilyen
2010. szept. 24. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!