Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan jelentkezzek ki a...

Hogyan jelentkezzek ki a többi instagram fiókomból? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Szóval van egypár instagram fiókom amiknek sajnos nem tudom a jelszavukat és az email címüket meg úgy sem kell nekem annyi insta fiók. Van egy darab köztük amiknek tudom a jelszavát és az email címét is. Ezek mind az 1 telefonomon vannak rajta egy instagram alkalmazásban. És akkor hogy tudnák kijelentkezni vagy töröln az insta fiókjaimat amik nem kellenek? Ha kitörlöm az insta appot is újból letöltöm és be kell jelentkezni és abba az egy fiókba jelentkeznék be amit használok meg tudom hozzá az emailt és a jelszót úgy jó lenne? Vagyis akkor csak az az egy lenne a telómon? Légyszi segítsetek fontos lenne.


Esetleg ha kellene iPhone 11 telóm van.



2022. szept. 6. 16:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést ha valamit rosszul írtam
2022. szept. 6. 16:42
 2/6 A kérdező kommentje:
Légyszi segítsetek
2022. szept. 6. 18:17
 3/6 A kérdező kommentje:
Légyszives legalább valaki segítsen fontos lenne.🥺🙏🏼
2022. szept. 7. 14:09
 4/6 A kérdező kommentje:
Légyszives segítene már valaki? Légyszi
2022. szept. 9. 18:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod. Töröld az appot és telepítsd újra!
2022. szept. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2022. szept. 10. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!