Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebook másokkal is kekecke...

A Facebook másokkal is kekeckedik?

Figyelt kérdés
10 évig nem használtam, most, hogy beléptem szürke profilom volt, minden adat eltűnt róla és egy hónap alatt meg is szűnt volna. Töröltem, és újra beregisztráltam egy új email címmel. Tegnapelőtt vettem is valamit a Marketplace-en, és tegnap egy másik dolgot is vettem volna, erre azt írta ki, hogy mivel régebb óta nem használtam (a vadiúj, tegnapelőtt létrehozott és vásárlásra használt) profilom, adjam meg a telefonszámom, ha nem adom meg nem tudok üzenni az eladónak. Másoktól is kér telefonszámot? Ti megadjátok?

2022. szept. 9. 01:15
A kérdező szavazást indított:
Kért tőlem telefonszámot a Facebook. Be sem enged nélküle
Kért tőlem telefonszámot a Facebook. Üzenni nem tudok senkinek nélküle.
Kért tőlem telefonszámot a Facebook. Hozzászólásokat nem tudok írni nélküle.
Kért tőlem telefonszámot a Facebook. Valami mást nem enged.
Megadtam a telefonszámom. Erre a személyi igazolányomat kell beszkennelnem.
Megadtam a telefonszámom. Már nem macerálnak.
Nem kért semmit a Facebook, pedig rendszeresen adok-veszek.
Nem kért semmit a Facebook, de nem is nagyon használom, csak nézelődöm.
8 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már a bugyim színét is tudja, de nem tudok mit csinálni, meg kell adnom (social media manager vagyok).
2022. szept. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az algoritmus gyanúsnak talált, ezért kéri ezt tőled. Nem lehet mit tenni sajnos.


Nekem először csak olyan volt, hogy be kellett írnom, hogy mit adtam meg születésnapként és csak így engedett be a fiókomba.


Majd később újra kekeckedett:

Vagy meg kellett adnom a telefonszámom, vagy meg kellett kérnem a facebook ismerőseim közül kb. 5-öt, hogy hiteles fiókként azonosítsanak. Különben nem engedett be a fiókomba.

2022. szept. 9. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát ez elég gáz. Gondoltam, hogy veszek egy feltöltőkártyás mobilt és azzal használom, mert szeretnék adni-venni, de ezek szerint a telefonszám megadással még nem lesz vége a huzavonának. :(
2022. szept. 9. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!