Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kaptam értesítést a facebooktó...

Kaptam értesítést a facebooktól hogy a fiókom inaktiv lett és 14 nap múlva törlődik. A 14 nap letelt de nem kaptam visszajelzést hogy valóban törlődött a facebook fiókom. Valaki esetleg kapott?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:

javaslat...

jelentkezz be és nézd meg

2010. szept. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

beléptem , azt írta hogy a rendszer a fiókomat bejegyezte törlésre . 2 hét múlva törlődik véglegesen és teljesen.

Ezt nem értem , september 11-én igényeltem a törlést ....

ma telt le a 2 hét...

2010. szept. 25. 17:06
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval fogalmam sincs mi van . Ezek szerint ez alatt a két hét alatt ( 11 - 25 ) nem is voltam inaktiv vagy mi
2010. szept. 25. 17:13
 4/5 anonim ***** válasza:
hamarabb beléptél, mint kellett volna! Ha a 15. napot is kivárod akkor véglegesen törölnek, ha közben egyszer is belépsz akkor újból kezdik a vissza számlálást, annyiszor ahányszor belépsz!
2010. szept. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tegnap este óta ezt írja ki :


Incorrect Email



The email you entered does not belong to any account. You may try clearing your browser's cache and cookies by following these instructions.


You can login using any email, username or mobile phone number associated with your account. Make sure that it is typed correctly.


egy e-mail címmel léptem mindig be és helyesen írtam le.

2010. szept. 26. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!