Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől lehet? Facebookon...

Mitől lehet? Facebookon hirtelen elkezdett bejelölgetni egy csomó ember. Valós fiókok.

Figyelt kérdés

Pár órán belül eddig kb 6-an, (pedig kevés ismerősöm van, olyanokat sem jelölök be akiket valóban ismerek xd) mint mondtam valós fiókok, közös ismerősünk is mindig van, de azt nem tudom kik ezek.

Veletek volt ilyen?



2022. szept. 10. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Néha jhelölgetnek ismeretlenek, olykor előfordul, hogy valós fiókok is.

Bár őszintén nem tudom. Nem mindig nézem meg, hogyaki jelöl az valós-e.

Többnyire ilyen külföldi nevű akárkik szoktak jelölgetni.

Szóval gyakran előfordul, hogy bejelöl olyan, akikről azt se tudom, hogy kicsoda, de nem éppen napi szinten.

Mondjuk hetente 1.

2022. szept. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azóta bejelöltek még 5-en... Kb 10-en, csak ma 🙃 ezek mind valós, magyar profilok. Egy lány írt is hogy csak beajánlott a face neki és hogy reméli nem baj hogy bejelölt.

De nem tudom miért ennyien akkor se ha most valamiért ennyi embernek feldob a face, nem vagyok se nagyon szép se szimpatikus szerintem 😂 elég fura.

2022. szept. 10. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!