Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Utorrentről bittorentre...

Utorrentről bittorentre váltottam, de hiába töltöttem le sok torrentet és írja mindnél, hogy "seed", ncore-n mégis azt jelzi, hogy mindegyik leállt. Ki kell nyitni valami portot esetleg, hogy visszafelé is töltse a program?

Figyelt kérdés
2 fájlnál mégis seedet ír, szóval tényleg nem értem, hogy valamit pluszba be kell még állítani, vagy miért van így? Beállítottam, hogy ne legyen korlátozva semmilyen torrent mennyisége..

2022. szept. 17. 01:52
 1/4 A kérdező kommentje:
mivel épp szolgáltatót is váltottam pár napja, ezért hosszas kutatás után arra jutottam, hogy a szolgáltatóm a NAT mögé rejtett, emiatt nem tudok seedelni elvileg. O.o
2022. szept. 17. 02:14
 2/4 anonim ***** válasza:

Ennyire nem vágom, de nekem is volt problémám a napokban seed-del mert nem működött.


BitTorrent fülön az ütemezést állítottam. Le:3, Fel:50, Aktív torr.:50 és elkezdett seedelni. Neten találtam valami leírást valahol erre.

2022. szept. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Helpdesk-n azt írták nekem, hogy karbantartás volt/van, azért nem írja a seedeket. A torrent programban viszont látom szépen a feltöltési sebességet, szóval gondolom seedeli is :D

Viszont ezt csak azoknál látom, amit épp letöltök. A régebbiek alszanak.

2022. szept. 17. 09:58
 4/4 A kérdező kommentje:

nálam az ütemezés ki van kapcsolva, gondolom, az a legjobb :D

Sokat akarok seedelni, hogy javuljon a rangom, ha már vettem egy 2tb-s hdd-t

2022. szept. 17. 10:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!