Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telefon wifi nem működik...

Telefon wifi nem működik rendesen IPV6 miatt?

Figyelt kérdés
Huawei Nova 5T telefonom van, és a digitől van egy Huawei router. Bizonyos appok, pl Telekom, DM, Spotify keresője nem töltenek be ezen a wifin, mobilneten hibátlan a működésük. Aztán guglizás után kiderült, hogy ha benyomom a repülő üzemmódot és úgy kaocsolódok rá a wifire, akkor sincs semmi baj, dehát ugye így telefonon elérhetetlen vagyok, ami gáz. A router beállításokban nem találtam opciót az IPV6 kioffolására (gugli szerint meg ahol a repülő üzemmódos tippet olvastam, ez a baj, amúgy passz). Esetleg valakinek van ötlete, hogyan lehetne ezt orvosolni? Párom Iphone-ján hibátlanul működik minden egyébként.

2022. szept. 19. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:

" A router beállításokban nem találtam opciót az IPV6 kioffolására"

Ügyfélszolgálat tudja kikapcsolni

2022. szept. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennek köze nincs az IPv6hoz ....
2022. szept. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 Sejtettem, köszi.

#2 Én sem mondtam fixre, csak ezt találtam. De akkor mihez van köze?

2022. szept. 20. 19:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!