Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet törölni Youtube-ról...

Lehet törölni Youtube-ról régi videókat, amihez nem férsz hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos régebben (8 éve, tehát akkor 10 éves voltam) Youtube-ra felraktam összesen 2 különböző Fiókkal 4 videót, és ezekhez nem férek sajnos már hozzá.. Bármilyen Youtube supporton keresztül van lehetőségem ezek eltávolításának a kérésére szerintetek? (A Youtube csatornák neve megegyezik a valódi nevemmel, ami a személyimben szerepel.)


Előre is köszönöm mindenkinek!



2022. szept. 22. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor van rá lehetőség, ha belépsz a gmail fiókodba (ami egyben a youtube csatornád is) és te magad törlöd a videókat. Bemondásra a yt nem fog foglalkozni ezzel, mivel semmi bizonyíték nincsen arra vonatkozóan, hogy a fiók valóban a te tulajdonod.

Egy név nem bizonyíték, mivel több ezer lehet belőle.

Email fiók visszaállításban tud csak segíteni a google, videótörlésben nem.

2022. szept. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehet. Akkor kellett volna gondolkodnod.
2022. szept. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"A Youtube csatornák neve megegyezik a valódi nevemmel, ami a személyimben szerepel."


Mint ahogy sok száz-ezer másik embernek is megegyezik a neve a tiéddel. A supportot inkább amiatt keresd hogy be tudj lépni abba a fiókba.

2022. szept. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Senki más nincs akit pontosan így hívnak mint engem. Egy közösségi médián sem.
2022. szept. 23. 10:25
 5/7 anonim ***** válasza:

#4

A világ összes kormányának anyakönyvi hivatalától be kell szerezned papírt hogy olyan nevű ember nem él náluk, a saját országodtól szintén hogy senki mást nem hívnak így. Ha a 8 milliárd emberből senki másnak nincs olyen neve mint a tied akkor az amerikai bíróságon pert indíthatsz ellenük.. :P

2022. szept. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Senki más nincs akit pontosan így hívnak mint engem"


És ezt honnan tudod?

2022. szept. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Két különböző nyelvből áll a nevem, és amint mondtam közösségi médiákon nem szerepel hasonló név sem nem hogy egyforma. Ebből következtettem..


Viszont köszi mindenkinek a válaszokat, igazából értem az egészet, leghamarabb megpróbálom vissza szerezni a fiókot.

2022. szept. 24. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!