Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megfigyeli az instagram hogy...

Megfigyeli az instagram hogy mindennap bekövetek pár embert és ezért letilthat? (Spam miatt?) (csak az ismerőseimet szeretném újra bekövetni)

Figyelt kérdés
Most hoztam létre egy új fiókot Instagramon és be szeretném követni az ismerőseimet, de hogyha egyszerre követném be őket (kb. 50 van) akkor letiltana az Instagram Spam-elés miatt, ezért arra gondoltam, hogy mindennap csak 10 embert követnék be, és hogyha mindennap ezt csinálom akkor azt megfigyelheti az Instagram és ezért is letilthat? (Ezt is spam-nek érzékelné, ha mindennap 10 embert bekövetnék?) vagy esetleg valami más ötlet hogyan tudnám bekövetni az ismerőseimet hogy ne tiltson?

2022. szept. 26. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért spam?
2022. szept. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Meet, egyszer be szerettem volna követni ugyanígy az ismerőseimet és letiltott
2022. szept. 26. 20:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Napi 5-10-et próbálgass, vagy ha van lehetőséged jelezni nekik hogy ők vegyenek inkább fel, azért nem korlátoznak.
2022. szept. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok, köszi! De akkor ezt nem tudja megfigyelni az Instagram?
2022. szept. 26. 20:53
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden tevékenységet figyel, és ha rövid időn belül túl sok egyforma műveletet csinálsz, akkor tilt. Ezért érdemes időben minél jobban széthúzni, és mindig csak keveset jelölj. Arról nincsenek publikus információk, hogy pontosan mennyi a limit, aminél még nem tilt.
2022. szept. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi! De szerintem napi 5-10 nem számít soknak
2022. szept. 26. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!