Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudok írni a citromail...

Fiesta-chan kérdése:

Hol tudok írni a citromail supportnak?

Figyelt kérdés

Üdv! Az egyik ismerősöm rég lépett be a fiókjába. Még létezik a fiók, megvannak a rajta lévő emailek, de fogadni nem tud rajta. Ez a probléma, mert ezt az emailt használja a facebookjához is... erre kéne új jelszót küldeni. Kicsit furcsa elmagyarázni a dolgokat, de valahogy tényleg vissza kéne állítanom a jelszavát, de már arra is gondoltam hogy valahogy feltöröm a fiókját vagy nem tudom. :'D

De nem ez a lényeg... a support elérhetőségét valami megadná/ leírná?

Tudom, google a barátom de olyan eshetőséget nem találtam ahol konkrétan tudnék nekik írni.

Életet mentene aki segítene ezzel kapcsolatban.



2022. szept. 27. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

[link]


Csak a főoldal aljáig kellett volna lehúzni és a Kapcsolat fülre kattintani.


De amúgy kicsit bűzlik nekem ez az egész, de ilyen tekintetben megnyugtatlak, nem fognak hozzáférést adni a fiókhoz, erre van a jelszóemlékeztető és hasonlók ha esetleg ilyesmi hátsó szándék lenne.

2022. szept. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez nem hátsó szándék. :D Ismerősömnek csináltam új facebookot. Vissza akartunk menni a régire és akkor derült ki hogy nem tudja a jelszavát. ( Kicsi kavarc volt. ) Így nem tudja megnézni a régi beszélgetéseit.

Ahhoz hogy új jelszót kérjünk kell az email cím amibe jó ideje nem lépett be. És inaktív lett.

Persze a mai világban ilyen egyáltalán nem történhet meg.

De köszönöm a segítséget!

Amúgy a facebookhoz nincs jelszó emlékeztető. :)

2022. szept. 27. 17:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Személyivel vissza tud jutni a régire, support megoldja.
2022. szept. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!