Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha van egy 3g-s telefonom azt...

Ha van egy 3g-s telefonom azt még lehet netezésre használni vagy teljesen használhatatlan lesz netezés szempontjából?

Figyelt kérdés

2022. szept. 28. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Mar most is hasznalhatatlan mobilneten mivel lekapcsoltak a 3G-t az egesz orszagban. Wifin meg lehet hasznalni.
2022. szept. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
2G EDGE-n akár 0,3 Mbps-el még tudsz netezni rajta ha a környékbeli cellák nem leterheltek. Webezéshez kicsit már kevés, de email chat ftp menni fog.
2022. szept. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Használható, wifin vagy Edgen, illetve a Vodánál még van 3G és egy darabig szerintem még lesz is, a másik kettő siette csak el. A Vodának viszont jobb a 3G hálózata mint a 4G, több helyen, főleg északon nincs 4G, csak 3G, ha lelőnék ott csak Edge maradna (vagy elég közel a szlovák határhoz, roaming, bár ahol én jártam oda még csak az Edge ért el az Orange hálózatnak, a magyar Vodafone 3G-n működött).
2022. szept. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Cseréld ki 4-5G-s telefonra. Ha megfelelsz a feltételeknek, 40 ezer forintot ad az állam az új telefon árába. Én is a nyáron cseréltem így le a régi 3G-s telefonomat. Egy Nokia G10-est vettem. Euronics-ban 43 ezer volt. 3 ezret fizettem rá. Gyakorlatilag ingyen volt. De az értékhatárt is eltörölték, így bármilyen drága telefont vehetsz 40 ezer kedvezménnyel.
2022. szept. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!