Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért töröl a Pinterest olyan...

Miért töröl a Pinterest olyan képeket (felnőtt tartalomnak nyilvánítva) amelyek - szerintem - nem azok?

Figyelt kérdés
Már harmadik hete folyamatosan küldözgeti nekem a Pinterest - vagy a rendszere - a figyelmeztetést, miszerint közösségi irányelveket sértő tartalom miatt törölték a pinjeimet az egyik táblámról, amin - kapaszkodjatok meg- tényleg ruhátlan emberek vannak. Klasszikus és ókori szobrok fotói. Olyan is van köztük,a mit a Wikipédiából tűzött ki valaki, én pedig tovább, tőle. Próbáltam fellebbezni, de semmi reakció. Segítséget kérnék, de nem működik az a funkció. Mit gondoltok erről?

2022. szept. 30. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert szerinte azok. Nehéz felfogni ugye?
2022. szept. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1 Engedd el, az ilyenek nem fogják fel.
2022. okt. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem érdekelne, ha nem fenyegetőznének, hogy tiltanak, meg törölnek, de teljesen. És tényleg olyan bizarr. Vagy ötször átnéztem ezt az egy táblát, és semmi olyan nincs rajta, ami sértő lenne. Viszont ami fura, hogy olyan képeket fedeztem fel néhány más táblámon, nem régen kitűzve, amiket tutira nem én tettem oda. Már mert miért is gyűjtöttem volna be a Google logóját..
2022. okt. 1. 20:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Hasonló módon elkezdték küldözgetni nekem is, hogy eltávolittottak ezt meg azt, mert nem felel meg az irányelveknek, és konkrétan már bannoltak is, de kb olyanok miatt ami már jóideje le voltak mentve (tábla neve miatt tudom) mert amugy nem írják, hogy mit töröltek.

De kérdem én miért nem azt bannolják aki megosztja, miért azokat csesztetik akik csak lemásolják maguknak. Vagy eleve miért nem akkor cencuráznak amikor kikerül valami miért X idő után amikor már esetleg milióan lementik, hogy mindenkit tudjanak csesztetni és nem csak azt aki feltette?

Mindegy én végeztem velük, töröltem az egész aplikációt, mert amugyis indokolatlanul sok helyet foglal és megleszek nélküle.

2023. márc. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!