Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mozillából hogyan tudom...

Mozillából hogyan tudom lementeni a könyvjelzőimet? Valami egyszerű módszert bitte!

Figyelt kérdés
Valahogy úgy le lehet menteni, hogy aztán olvasható legyen, vagy csak olyan van, hogy társítom Mozillával? Vagy hogy van ez? Előre is köszönöm!
2010. szept. 26. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Könyvjelzők > Könyvjelzők kezelése... > Importálás és mentés

A név magáért beszél.

2010. szept. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, de ezt megcsináltam, és ugye ezt társítani kell, társítom is Mozillával, de utána nekem csak valami kódot hoz be, nem azt, hogy konkrétan milyen oldalak voltak a kedvencek között...
2010. szept. 26. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Visszatöltéshez nem megnyitni kell a fájlt, hanem importálni. Ugyanúgy könyvjelzők / kezelése, majd importálás és mentés menüből vagy visszaállítás és tallózás(ha JSON), vagy html importálása ha html-formátumba mentetted.


Ha html-ben mentetted, akkor meg tudod nyitni a mentést bármilyen böngészőben, és egy fehér oldalon név-link párosként egymás alá be lesz szúrva az összes könyvjelző.

2010. szept. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
MozBackup
2010. szept. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!