Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnak sem működik az elmúlt...

Másnak sem működik az elmúlt napokban a hotmail fiókja? Az msn-be sem enged belépni, pedig már elég sokmindent kipróbáltam. Folytatás lenn.

Figyelt kérdés

Az msn-nek előző nap még semmi baja sem volt, ma pedig már az automatikus bejelentkezésnél sem volt jó - ami azt jelenti, hogy nem a felhasználónevet vagy jelszót írtam félre. (caps lock sincs bekapcsolva)

Az msn a következő hibaszámokat írta ki: error code 80048823 és 80048821 (Live ID azonosító vagy jelszó nem stimmel). mindkettőre rákerestem és az ott leírtak alapján elég sokmindent kipróbáltam, de semmi sem működik. Letöröltem az msn-t, és újratettem, beállítottam a rendszer pontos idejét, töröltem az összes cookie-t, regeditnél töröltem a shared file-okat, reg cure-hoz hasonló programmal is próbálkoztam, de semmi. csináltam egy új felhasználói fiókot a hotmail-ben, amivel szintén nem sikerült bejelentkezni, szóval lehet, hogy az ő rendszerükben van a hiba? nem csak az msn-be nem lép be, de a szimpla hotmail.com oldalon sem enged be, szóval talán nem is az msn hibája. másik gépről is próbáltam, és onnan sem ment, tehát nem gépi beállításokkal (pl tűzfal) lehet a gond. aki esetleg tapasztalt hasonlót, vagy lenne még tippje, hogy mit próbáljak ki, kérem, írjon! köszi...


2010. szept. 27. 00:14
 1/10 anonim ***** válasza:

szar a upc, meg a invitel, meg az egész! ideje lenne már megoldaniuk. több ismerősöm panaszkodik...

nekem mukodik az msn is es a hotmail fiok is.

2010. szept. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mobilinternetem van, és minden más oldal működik, csak ez nem... :S remélem pár nap és magától megoldódik, de azért ha valaki tud még valamit erről, hálás lennék!
2010. szept. 27. 00:30
 3/10 anonim válasza:

Szia!


Nekem sem működik a hotmail, bár én elsősorban nem msn-ezesére használom. Nem hinném, hogy a szolgáltató hibája, mert egy másik hotmailes fiókba be lehet lépni innen (UPC-s vagyok).


Azt írja ki, hogy túl sokszor próbáltam belépni rosszul, ami nem igaz: "Túl sokszor próbált bejelentkezni helytelen e-mail cím vagy jelszó megadásával."


Jó lenne, ha valakinek lenne építő jellegű ötlete és nem mindenki ugyanazt írná le, de mivel a kérdés az, hogy másnak sem működik-é , ezért a válaszom: igen, nekem se :)


Üdv:T

2010. szept. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Én ugyanígy jártam, ugyanezzel a 80048823-as hibakóddal.annyit sikerült elérnem hoyg jelszót változtattam a windows live solution center segitségével, de azzal sem engedett be, söt azóta már az esélyt sem adja meg hoyg belépjek mert azt írja ki a hotmail hoyg:


bejelentkezés letiltva.


A(z) ..........@hotmail.com néven történő bejelentkezés a következő okból letiltva:


* Az egyik felhasználó túl sokszor adott meg érvénytelen jelszót.

* Amennyiben egy vállalaton keresztül regisztrálta ezt az azonosítót, lehet, hogy a fiók még nincs aktiválva.


ezt most a solution centeren keresztül válaszoltam, és várom hoyg segítsenek.vagy hoyg csoda történjen...

2010. szept. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
ja és nekem is 27ike óta nem működik..
2010. szept. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Őszintén szólva nekem 27-től szintén nem működik a hotmail bejelentkezés, én már 3 alkalommal írtam a solution centernek megoldásért, de még vissza sem jelentkeztek, ha valaki ismer egy telefonszámot erre vonatkozóan megköszönném....
2010. okt. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
telszámnak én is örülnék..a solution center már nem válaszol 2 napja, de most láttam meg reggel hoyg valami hiba elhárításán dolgoznak...lehet hoyg összeomlik a a windows live rendszer...
2010. okt. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én próbálkoztam azzal amivel te is, és az ellenőrzés után kiírta, hogy a hotmail rendszere rendben van, a hibát elhárították. Ehhez képest folyamatosan jönnek a hozzászólások, hogy nem tudnak belépni. Ebben csak az a szép, hogy a hibaelhárító fórum megtekintéséhez is be kell jelentkezni, ergo valaki más címét kell használni, akinek még működik a hotmailja. Ez azért elég necces. Na ezért választottam én már hónapokkal ezelőtt a google levelezőjét, meg raktam a gépemre az xp mellé ubuntut.
2010. okt. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Csak érdekesség képpen az egyik oldalon láttam:"Hat másodperc alatt feltörték a Hotmail Captcha-tesztjét.Prasad szerint a módszerrel legfeljebb hat másodperc alatt kijátszhatók a Captcha-teszteken alapuló védelmek."

Nyilván csak az töri fel, aki akar is valamit. Tehát ért hozzá, de ez azért érdekes irányszám- mármint a 6 másodperc.

2010. okt. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nekem sem müködik 27.-e óta már csináltam is új hotmailt bár lehet kár volt.. remélem megoldodik valamikor mert elég fontos lenne! irtak nekem is hogy uj jelszó meg minden de azzal sem lép be.. ha valaki tud valamit irjon!

köszi

2010. okt. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!