Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagram kikövetések térképez...

Instagram kikövetések térképezése lehetséges?

Figyelt kérdés

Látni mind AppStore-ban, mind Google Play-en olyan alkalmazásokat, amelyek által (az instagram fiókunkkal összekapcsolva, ezáltal minden belépési adatot kiszolgáltatva ennek a külsős appnak) a profilunkat kikövető embereket is láthatja az ember. Ez ugye egy olyan feature, amelyet az instán belül "hivatalosan" nem lehet látni. Van esetleg olyan alkalmazás az AppStore-ban, amely erre a célra bevált már valakinél? Esetleg van olyan, aki próbálta ezeknek a fizetős változatát is, amely elméletileg sokkal részletesebb statisztikákkal is ellát?


(Én az Ig Followers nevűt próbáltam, amely be is vált, de kaptam egy figyelmeztetést az instától, hogy a felhasználóm tiltásra kerülhet gyanús tevékenység miatt. Egészen biztosan ez volt mögötte, ezért töröltem, erre keresek alternatívát).



2022. okt. 16. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez mind kamu.
2022. okt. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem

(És ha megadod a személyes adataidat még jól vissza is élhetnek velük)

2022. okt. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!